Четверг, 15.11.2018, 05:19
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта
Категории каталога
Мои статьи [74]
Наш опрос
любовь существует?
Всего ответов: 20
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
"Круглий Двір"
Главная » Статьи » Мои статьи

“Дисциплінує не штраф, а профілактика”…

Миколо Михайловичу, — дільничний міліціонер ваш давній і надійний помічник. Чи задоволені роботою?

— Важливо, що його роботою задоволені люди, тому делегували йому своє представництво в сільській раді, обравши депутатом. Це вже третє скликання нашої спільної з ним праці. Два попередніх ми співпрацювали як службовці. Завдання у нас спільні, тому сільрада зробила все, аби дільничному міліціонеру створити комфортні умови для роботи. Обладнали приміщення для опорного пункту міліції, умеблювали його. Місцеве сільгоспгосподарство виділяє паливо для автомобіля дільничного. Обслуговує він села двох сільрад — Буймерської і Станівської.

Спільно вирішуємо найрізноманітніші питання життя села, найбільше: боротьби з самогоноварінням, благоустрою, профілактики пияцтва, наркоманії. В минулому практики залишилися такі заходи, як штрафи. Практика показала, що громаду дисциплінує не штраф, а профілактика порушень. Дільничний вимагає від кожного мешканця дотримання санітарного стану вулиць і дворів. На недисциплінованих в листопаді складено три протоколи порушення. Обов’язковими є виховні бесіди в школі про культуру поведінки в суспільстві та культуру мовлення, шкідливість куріння і алкоголізму, пропагує здоровий спосіб життя зі спортом.

— Багато добрих слів чули про Миколу Івановича— депутата. Яке коло його обов’язків?

— Він член постійнодіючої комісії, відповідає за роботу з неблагополучними сім’ями. На мій погляд, від частих відвідувань проблемних сімей депутатом дільничним в них побільшало порядку, дитячого сміху, стало затишніше. Не мають спокою в селі “неблагонадійні” до алкоголю, правопорушень. Але і таких дедалі менше. Бо перевиховують їх односельці, члени загону самооборони, який нараховує 36 чоловік. Другим чинником зменшення правопорушень в селі є те, що прийшов в село інвестор і збільшилася зайнятість населення. Зросли відрахування в бюджет, які витрачаються на розвиток соціальної сфери Тільки в цьому році додатково до сільського бюджету надійшло близько 20 тисяч гривень. В цьому році “УАІ” обробляли лише 200 гектарів землі, яка два роки не оралася, а в перспективі ця цифра зросте в декілька разів. Цього року ми мали можливість виділити 5 тисяч гривень для оздоровлення дітей-школярів. Перевиконання бюджету у півтора рази дає можливість більше уваги приділити освітленню вулиць, проведенню в селі різних заходів, які сприятимуть зміцненню дисципліни, зайнятості молоді, зміцненню духовності.Источник: http://"КД"
Категория: Мои статьи | Добавил: sadovnychyi (11.01.2008) | Автор: Смілянська Тамара
Просмотров: 512 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2018