Четверг, 15.11.2018, 05:41
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта
Категории каталога
Мои статьи [74]
Наш опрос
Какое у Вас отношение к рекламе?
Всего ответов: 56
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
"Круглий Двір"
Главная » Статьи » Мои статьи

точка зору

За 2,5 року діяльності на посаді міського голови Юрій Бова виробив індивідуальний стиль— прозорості, публічності, колегіальності і співпраці з громадою, проводячи громадські слухання, сходки, звіти, “круглі” столи. Правда, дехто цього не помічає і критикує його за «не демократичність»

Остання зустріч з депутатами місцевих рад, представниками політичних партій, громадських організацій, вуличкомами була присвячена проблемам, та перспективам розвитку міста в новому році.
Серед глобальних питань, які вдалося вирішити міській владі, це поліпшення утримання житлового фонду ( в 2007 році витрачено 250 тисяч власних коштів). Нині усі під’їзди багатоповерхівок освітлені (результат запровадження проекту енергозберігаючих технологій), зроблено частковий ремонт водомережі, євроремонт покрівель поки що шість багатоповерхівок. За два роки, запевнив міський голова, покрівлі будуть перекриті скрізь, де потребують.

Болить міській владі відсутність у місті соціального житла, яке нині гостро потребують медики і діти- сироти. Але не всі, як виявляється, цінують те, що робиться. Мер навів красномовний приклад нехтування законів мешканцями колишнього гуртожитку шоколадної фабрики, який взяла на баланс міськрада, а взамін одержала тисячні заборгованості за житло і послуги. Деякі ж політичні сили не упустили можливості роздути на цьому атмосферу психозу і протиставлення громади міській владі.

Новий рік стане завершальним у газифікації міста. Багато зроблено по ремонту і матеріальному забезпеченню дитячих садків, ремонту доріг і водомереж, наведенню санітарного стану в місті, по відродженню культурної спадщини — Круглого двору, палацу Голіцина.

Однак цей перелік міг би бути довшим, коли б більшим був бюджет міста. Торік він склав 6,1 мільйона гривень. На жаль, з міста вилучили в бюджет району — 740 тисяч грн. Обіцяна ж протягом минулого року субвенція районної ради міській досі так і не надійшла в обіцяному розмірі. В результаті порушено графік виплати зарплати колективам дитсадочків, набігли борги за використану теплоенергію.

Юрій Бова поділився планами стосовно важливості для Тростянця статусу міста обласного підпорядкування, який давно вже мають наші сусіди — Охтирка і Лебедин. Це дасть збільшення бюджету для міста і субвенції для району, залучення інвестицій у місто, пошуком яких займається Агентство регіонального розвитку, створене в місті.

— Мені шкода часу, що ми гаємо на розборки, кожна політична сила повинна думати, що корисного можна зробити для людей, — сказав насамкінець міський голова. — Я пішов у раду, щоб зняти напруженість у комунальному господарстві міста, а не воювати з депутатами, які бездіють або саботують вирішення питань на сесіях.

Юрій Бова дав відповіді на всі питання запрошених. Зокрема на питання депутатів райради Віталія Чмутенка та Сергія Федченка про передачу в оперативне керівництво “Сільбудсервісу” міського центрального кладовища, про статус міста обласного підпорядкування, а також продаж 90-квартирного будинку по вул. Б. Хмельницького, продажу колишнього кінотеатру “Маяк”, допомогу підприємцям, будівництво автозаправної станції біля Ваглицького мосту. Голова районного осередку соціалістичної партії Віталій Поляковський констатував факт, що не всі депутати міськради працюють з віддачею, а деякі політичні партії тиснуть на депутатів, змушуючи або голосувати під їх диктовку, або зовсім не ходити на сесії при вирішенні деяких питань. В результаті — топтання на місці. Він закликав політичні сили до виконання своїх передвиборних програм і обіцянок виборцям, які послужать для розвитку громади, внести свої пропозиції до формування бюджету міста. Більш, ніж півторагодинна зустріч дала відверті відповіді мера присутнім на питання, які цікавили. Та виявилось не всі були задоволені.

Дозволю собі висловити деякі міркування з приводу тональності спілкування і етичності моїх колег з «Новин Тростянеччини». Цілком природно, що і міський голова хоче бути почутим. Тому шукає взаєморозуміння і підтримку у депутатів. Зокрема, звернувся до депутата міськради від БЮТ кореспондента газети “Новини Тростянеччини” Юлії Курило з проханням бути об’єктивною і правдивою у висвітленні питань, які обговорюються на сесії і вирішуються у місті. Приводом для цього стала неправдива інформація про міський цвинтар, яка набула негативного суспільного резонансу. Через некомпетентність і непрофесійність кореспондента у висвітленні питань, видумку (а, може, злий намір) пішла гуляти брехня по місту про приватизацію кладовища. На запитання мера навіщо таке пишете кореспондент-депутат Юля Курило відповіла: “ Не я пишу, газета пише”. Здається у редактора газети “Новини Тростянеччини П. Зленка та Юлії Курило, автора “бестселерів” з засідань сесії міської ради, одна мета: скомпроментувати, оббрехати, зацькувати Ю. Бову. Тому й не забарилася депутатка з черговою дозою брехні у кореспонденції “У мера всі винуваті, тільки не він сам” з власними умовиводами. Наприклад, «на ремонті водонапірної башти по вул. Татаренка 90 тисяч гривень, виділені з держбюджету, не використані з вини міськради”. В дійсності ж ці кошти зекономлено завдяки дешевшого підрядника і повернуто в держбюджет. Газета устами двох рупорів не втомлюється твердити, що “..між гілками місцевої влади культивується непорозуміння», що «між політичними силами і мером не було знайдено спільної мови», що немає гарантії того, що заявки депутатів, пропозиції парторганізацій нарешті втіляться в життя», що « Ю. Бова сам не шукає компромісів».

І ні слова про плани міськради на нинішній рік, форми їх реалізації, про які говорив мер. Можна б було зрозуміти автора і газету, коли б кожен закид меру підкріплювався конкретними фактами. Проте їх немає. Є пустозвонство, словоблуддя, істерія ненавесті і безсилля, які ми уже спостерігали в газеті «Наш Тростянець» в 2004 році. Тільки тоді об’єктом їх літературної порнографії був нинішній президент Віктор Ющенко. Влада в районі змінилася, а звички блюдолизтва залишилися. Тільки тепер доводиться «служити» і тим, яких «пішли», і тим, хто прийшов.

Як відомо, людей оцінюють за ділами їх. Тростянчанам , є що поцінувати в минулому році. Буде що, сподіваємося, і в нинішньому.Источник: http://КД
Категория: Мои статьи | Добавил: sadovnychyi (24.01.2008) | Автор: Тамара Смілянська
Просмотров: 436 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2018