Четверг, 25.04.2024, 13:49
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта
Категории каталога
Мои статьи [74]
Наш опрос
любовь существует?
Всего ответов: 20
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0
"Круглий Двір"
Главная » Статьи » Мои статьи

сесія

На 23 сесії міської ради було розглянуто понад три десятки питань життєдіяльності міста. Одне з найголовніших — затвердження програми соціально-економічного розвитку на 2008 рік, яка включає основні напрямки міської політики в різних галузях. І хоча до кінця року коштів не вистачить, все ж депутати затвердили цей стратегічний документ.

Наступне питання — прийняття бюджету пройшло майже без обговорень, бо всі розуміли після пояснень міського голови, що цей бюджет — швидше виживання, а ніж розвитку, і нема сенсу дискутувати. Та й напередодні бюджетна комісія детально переглянула кожну з запланованих цифр видатків і планованих доходів.

Встановлено загальний обсяг доходів міського бюджету на нинішній рік — 9 786 080 грн., в т. ч. власних і закріплених — 7 239 050 грн., при плані фінвідділу — 7 059 638 грн., обсяг спеціального фонду — 1 547 030 грн., в т. ч. бюджету розвитку — 790 900 грн.

У розрізі доходів найбільше повинно надійти податку з доходів найманих працівників, з плати за землю, за торговий патент підприємницької діяльності, з місцевих податків і зборів, єдиного податку для суб’єктів малого підприємництва.

— Коштів обмаль, — сказав міський голова, — але не будемо опускати руки. У нас просто нема іншого виходу. Бюджет «надутий» майже на 200 тисяч гривень від доведеного державою нам плану. Ми завищуємо свої доходи, щоб максимально виконати заплановане на цей рік і не проводити скорочення будь-якої галузі. Цього допустити аж ніяк не можна. Є надія, що будуть внесені зміни поквартально і по півріччю, і районний бюджет все ж нам допоможе.

У бюджеті розвитку передбачено 790,9 тис. грн. на проектування і будівництво нових об’єктів, отриманих від приватизації майна та землі.

Що ж планується? Прокладання газопроводу по вул. Смородянській і Польовій за рахунок коштів з державного бюджету та міського. Також частково прокласти тротуари по вулицях Татаренка, Леніна, Калініна (друга черга), Червоноармійській, Пам’яті і Відродження, поточний ремонт водопровідних мереж по вулицях Миру, 40 років Жовтня, Залізничній, Горького, Кошового, Відродження. За словами міського голови, є перспектива повністю перекласти труби за 3-4 роки по місту, при умові, якщо допоможе держава.

У найближчих планах міської ради проектування будівництва центрального водозабору по вул. Фурманова, щоб центр міста був з якісною питною водою, а також в перспективі забезпечити водою вулиці Півненка, Озерянка, К.Маркса та інші, будівництво каналізаційно-насосної станції по вул. Хмельницького з напірним колектором до очисних споруд насіннєвого заводу. А також — котельня до будинку князя Голіцина, майданчик для пляжного футболу в міському парку, пам’ятний знак чорнобильцям. Продовжуються роботи на Круглому дворі та в палаці Голіцина, спроектується туалет з усіма зручностями в міському парку. І все — на більше грошей немає. На утримання міста з загального фонду бюджету виділяється лише 900 тисяч гривень (торік понад мільйон).

Ремонт житлового фонду — нагальна і болюча потреба. Капітальний ремонт покрівель чекає будинків №3, 3а, 5а, 11а по вул. Татаренка, Калініна 40. Ремонтом і заміною водопровідних труб на пластикові займатимуться в будинках вулиць — Будівельної, 8, Миру, 28а, Машинобудівній, 8, Горького 53 і 22. Передбачено витрати на ремонт під’їздів, встановлення металевих дверей, освітлення під’їздів понад 250 тисяч гривень при потребі понад два мільйони гривень.

Доповідач назвав кілька прикладів дефіциту коштів в галузях культури, освіти. Міська рада знайшла можливість добавити на ці галузі кошти. Так на дошкільні заклади виділено 3 021 610 грн. при доведеній державою потребі 2 641 849 грн., хоча для повноцінного утримання садків необхідно ще близько 400 тисяч. Культура та мистецтво теж не будуть жевріти на виділені державою 150 тисяч. Депутати добавили ще 220 тисяч. Не забув міський голова і обіцянки допомогти людям, які вели газ по вул. Радомлянській. Їм виділено 20 тисяч. На соціальний захист населення всього виділено 60 тисяч. Продовжуватиметься ремонт асфальтного покриття (швидше прокладання нового) по вул. Татаренка, Зарічній. На більше, жаль, нема коштів, які збираються з податку з власників транспортних засобів. По інших вулицях — лише ямковий ремонт.

Видатки на референдум чи вибори депутати не затвердили, та й пропозицій з залу не надійшло. Мабуть, вже і БЮТівці розуміють всю безперспективність цього процесу. Хіба можна при такому обмеженні коштів ще й на референдуми витрачати їх? Колись ми зупинимось на виборчих процесах?

Депутати проголосували нарешті за створення КП міської ради «Архітектурно-планувальне бюро» і затвердили його статут, розглянули ряд клопотань щодо орендної плати за землю, надали заявникам дозволи на розробку технічної документації із землеустрою, розглянули ряд інших питань.



Источник: http://КД
Категория: Мои статьи | Добавил: sadovnychyi (21.02.2008) | Автор: Баранюк Надія
Просмотров: 3161 | Комментарии: 2 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 1
1 rattAmilm  
0
Шедевры из полимерной глины своими руками - это реально!
Приглашаем рукодельниц и не только овладеть эксклюзивной
японской техникой лепки цветочных композиций и открыть
свои школы в регионах! Для иногородних студентов возможно
дистанционное обучение! Покорите своих друзей и близких!
Это невероятно интересно и очень просто!

Имя *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2024