Четверг, 09.05.2024, 00:33
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта
Категории каталога
Мои статьи [74]
Наш опрос
Какое у Вас отношение к рекламе?
Всего ответов: 56
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
"Круглий Двір"
Главная » Статьи » Мои статьи

Не обійшлося без ексцесів
Не було запитань і до внесення змін до бюджету Тростянецької міської ради на нинішній рік. Але нібито в спокійних умовах залу відчувалось наростання напруги з реплік, єхидних посмішок з боку так званих опозиціонерів — щось буде. І дійсно жваві дискусії розгорнулись, коли почали розглядати питання про відкликання Партією Регіонів секретаря міської виборчої комісії Наталії Таранухи. Ця політична сила аргументувала таке рішення у листі до депутатів, підписаним О.Новохатським, що вона не може виконувати свої функції оскільки один раз (!) не змогла прибути на засідання комісії. Як пояснила сама Наталія Володимирівна, її навіть не спромоглися повідомити про таке засідання. Хоча перебуває в декретні відпустці, цілком здатна в подальшому виконувати функцію секретаря комісії, як це робила 2,5 роки. Все стало зрозумілим, коли було розглянуто подання Партії Регіонів про включення в комісію секретарем В.В.Гуренка. Після жвавої дискусії, на яку запізнився сам ініціатор О.Новохатський, депутати залишили працювати в складі комісії Н.Тарануху і відмовили В.Гуренку. Також був незадоволений лист РК КПУ щодо включення їх представника до виборчої комісії замість вибулого члена, оскільки надійшло роз’яснення з ЦВК про те, що включення нових членів замість вибулих можливе в разі зменшення кількісного складу комісії (менше 8 чоловік). Враховуючи всі обставини, що склалися, і те, що на посаду голови комісії подання надійшло лише від Соціалістичної партії, депутати більшістю голосів підтримали кандидатуру О.Ю.Мусієнко на голову Тростянецької територіальної виборчої комісії, яка до цього тимчасово виконувала ці обов’язки.
Напевно, це рішення стало шоком для БЮТівців, бо ще довгий час не могли заспокоїтися, викрикували. Висловлювали репліки, зіскакували з місць, перебивали головуючого. В залі напруга зростала. Вона дістала кульмінаційної точки, коли надали слово для роз’яснення суті протестів по двох рішеннях попередніх сесій прокурору району О.Г.Кравцову. Мабуть, спостерігаючи збоку неординарну поведінку депутатів, деяких з них не бажаючи ваховувати діючі закони, вирішив розпочати свій виступ з роз’яснення депутатських положень законодавства. Міський голова зробив зауваження, що час іде, сесія затягується, ще розгляд понад 50 питань і попросив повернутися до порядку денного, а не проводити лікбез для депутатів (відверто кажучи, багатьом з них він був би корисним). На жаль, Олександр Георгійович не зрозумів суті зауваження головуючого, чомусь вирішив показати і свій характер, сказавши, що покидає зал засідань, так і не висловивши думку відносно своїх протестів. І попередив депутататів, що відтепер буде ретельніше перевіряти всі їх рішення. Можливо, новий прокурор, побувши вперше на сесії міської ради, не відчув повною мірою ситуації, яка не раз тут виникала, і яка склалась давно в місті між кількома політичними силами.
Довелось міському голові самому взятися за роз’яснення протесту прокурора. Незважаючи на те, що по архітектурно-плановому бюро міський голова виносив двічі на голосування, питання по суті протесту прокурора жодного разу депутати так і не спромоглися прийняти будь-яке рішення. Протест залишили незадоволеним. Дивує позиція депутатів від БЮТ, коли дійсно міський голова роз’яснив, що при затверджені статуту АПБ було перевищено повноваження міської ради і що в цьому контексті необхідно задовольнити протест прокурора. На жаль, ця політична сила не бажала порозуміння. А депутат О.Курило взагалі публічно заявив, що покидає сесію в знак протесту.
Далі вже пішло спокійніше, в робочому режимі, більшість депутатів підтримували міського голову в кожному питанні, які далі розглядалися. Було затверджено статут ще одного ОСББ «Мрія» по вул.Горького,55 (колишній гуртожиток заводу ЕБП), а також розроблений проект «Впровадження енергозберігаючих технологій у водоканалізаційному господарстві міста», який подано на Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Відтепер у палаці Голіцина працюватиме дві громадські організації — ГО «Агентство регіонального розвитку «Поліс» і благодійний фонд «Добробут», яким депутати виділили приміщення.
Завдяки злагодженості депутатів було прийнято рішення по кількох десятків земельних та інших питань. Серед яких, наприклад, заборонили діяльність ігрових автоматів біля кафе «Велес», який перекриває огляд водіям автобусів, що заїжджають на автовокзал.
На кінець було розглянуто питання щодо клопотання райдержадміністрації про необхідність демонтажу пам’ятника Леніну та перейменування вулиць міста, які носять назви радянської епохи. У відповідь було зачитано міським головою Звернення комуністів до депутатів міської і районної ради. Подискутувавши, вирішили прислухатися до думки Ю.Бови, що сьогодні це питання вирішувати передчасно. Треба провести опитування жителів міста. Оскільки пам’ятник Леніну — об’єкт державного значення, погодити демонтаж у Києві, в разі прийняття більшістю тростянчан рішення. Було доручено постійним мандатним комісіям на засіданнях розглянути це питання, при необхідності створити робочу групу і вже потім винести на сесію.


Источник: http://"КД"
Категория: Мои статьи | Добавил: sadovnychyi (29.05.2008) | Автор: "КД"
Просмотров: 609 | Комментарии: 2 | Рейтинг: 1.0/1 |
Всего комментариев: 2
2 Роман  
0
"1. Олег
Такого концерту який влаштував міський голова на сесії давно не було."
Что ж вы так несмело коментарии оставляете ув. Олег :(

1 Олег  
0
Такого концерту який влаштував міський голова на сесії давно не було.

Имя *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2024