Четверг, 15.11.2018, 05:20
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта
Категории каталога
Мои статьи [74]
Наш опрос
Какое у Вас отношение к рекламе?
Всего ответов: 56
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
"Круглий Двір"
Главная » Статьи » Мои статьи

Слабо з Інтернетом, не задовольняє база ліцею

На колегії управління освіти і науки ОДА розглянуто організаційно-педагогічні, науково-методичні, матеріально-технічні, санітарно-гігієнічні умови для здійснення навчально-виховного процесу у школах Ямпільського і Тростянецького районів.

Відмічено, що відділами освіти РДА цих районів, навчальними закладами проводиться певна робота по створенню умов для здійснення навчально-виховного процесу у нинішньому навчальному році. Зазначено, що загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів на 100 % забезпечені комп’ютерною технікою. Однак якщо в Ямпільському районі до мережі Інтернет підключено 12 шкіл, то в Тростянецькому — лише 4 (треба 9). У роботі відділу освіти нашого району визначено ряд проблемних питань. Найголовніші з них — досі не затверджені робочі навчальні плани, відсутні пояснювальні записки до них (5-11 класи) на цей навчальний рік у міській ЗОШ №5, Білківській та Буймерській сільських школах. 10 педагогів району ведуть викладання не за фахом з предметів: трудове навчання, інформатика, географія, історія, музика, образотворче мистецтво.

Кабінети інформатики обладнані комп’ютерною технікою, але не використовуються для викладання фізики, хімії, біології. Не на достатньому рівні здійснюється підготовка вчителів загальноосвітніх дисциплін до роботи на комп’ютерах.

На колегії проаналізовано роботу педколективу Тростянецького професійного ліцею, який не виконав замовлення на підготовку робітничих кадрів на 2008-2009 навчальний рік. Закладом укладено лише 5 договорів з підприємствами району на підготовку 80 кваліфікованих робітників, що складає 50 відсотків. Не опалюються виробничі майстерні, лабораторії кухарської справи. Не відремонтовано третій поверх гуртожитку, тут відсутня побутова кімната. Потребує заміни та оновлення твердий і м’який інвентар гуртожитку.

Колегія ухвалила визнати роботу відділу освіти Тростянецької РДА по створенню належних умов для здійснення навчально - виховного процесу в 2008-2009 навчальному році задовільною, але рекомендувала вжити заходів щодо усунення виявлених недоліків у роботі навчальних закладів.

Категория: Мои статьи | Добавил: sadovnychyi (13.11.2008)
Просмотров: 363 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2018