Четверг, 15.11.2018, 05:40
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта
Категории каталога
Мои статьи [74]
Наш опрос
Какое у Вас отношение к рекламе?
Всего ответов: 56
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
"Круглий Двір"
Главная » Статьи » Мои статьи

У місті діє ритуальна служба

— Основними завданнями нашої ритуальної служби є здійснення організації поховання померлих і надання передбачених необхідним мінімальним переліком окремих видів ритуальних послуг.

Що таке поховання? Згідно з Законом України «Про поховання та похоронну справу», це діяльність відповідних органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб у межах повноважень, визначених Законом, а також суб’єктів господарювання. Вона спрямована на забезпечення належного ставлення до тіла померлого, права громадян на захоронення їхнього тіла відповідно до їх волевиявлення, якщо таке є, створення та експлуатація об’єктів, призначених для поховання, утримання і збереження місць поховань, організація і проведення поховань померлих або загиблих, надання ритуальних послуг, реалізація предметів ритуальної належності.

Щодо визначення кладовища, то це відведена в установленому законом порядку земельна ділянка з облаштованими могилами.

— Які основні принципи діяльності служби в галузі поховання?

— Це гарантування державою належного поховання померлих, з урахуванням волевиявлення померлого, вираженого при житті, а за його відсутності — побажань родичів. А також безплатного виділення місця для поховання померлих і забезпечення збереження місць поховання.

— Володимире Васильовичу, що зобов’язана робити міська ритуальна служба?

— Згідно з Типовим положенням укладаємо договори-замовлення та організацію і проведення поховання, організовуємо поховання померлих згідно цих договорів, створюємо рівні умови для поховання померлого, організовуємо роботи з благоустрою місць поховань, безплатно виділяємо місце для поховання померлого, реєструємо поховання, видаємо на замовлення громадян довідки про наявність поховання померлого на кладовищі, у разі осквернення могил, навмисного руйнування намогильних споруд готуємо та подаємо до міської ради відповідний акт про суму та характер збитку тощо.

— У сім’ю прийшло горе, з чого починати рідним чи близьким у похованні?

— В установленому законодавством порядку в день звернення заклад охорони здоров’я видає лікарське свідоцтво про смерть, а відділ реєстрації актів громадянського стану — свідоцтво про смерть і довідку про смерть. З цими документами треба з’явитися в міську ритуальну службу, де буде укладено договір-замовлення на організацію та проведення поховання.

Поховання померлих одиноких громадян, осіб без певного місця проживання, громадян, від поховання яких відмовилися рідні, знайдених невпізнаних трупів здійснюються за рахунок коштів місцевого бюджету. Кожне поховання померлого реєструється у книзі реєстрації поховань померлих за встановленою формою.

Ми пропонуємо ритуальні послуги, пов’язані з організацією та облаштуванням місця поховання (визначення місця поховання, копання ями, виділення машини чи автобуса, музика тощо) і знайомимо з послугами і розцінками по торгівлі похоронною атрибутикою, які надають суб’єкти підприємницької діяльності. До речі, жоден суб’єкт без договору з КП «Міська ритуальна служба» не має права самостійно здійснювати будь-які ритуальні послуги, крім торгівлі похоронною атрибутикою.

Вартість послуг а предметів ритуальної належності визначаються на принципах доступності для кожного громадянина і рівності правових гарантій, відкритості, доступності та прозорості ціни тощо.

Категория: Мои статьи | Добавил: sadovnychyi (26.02.2009)
Просмотров: 546 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2018