Суббота, 18.05.2024, 06:58
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта
Категории каталога
Мои статьи [74]
Наш опрос
Какое у Вас отношение к рекламе?
Всего ответов: 56
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
"Круглий Двір"
Главная » Статьи » Мои статьи

Як зробити дитину слухняною?
Усім батькам хочеться, щоб їх дитина була слухняною. Слухняність дитини приносить задоволення батькам. Із слухняною дитиною приємно знаходиться в громадських місцях – вона завжди робить те, що хочуть батьки.
Слухняність може проявитися в двох формах : покірливості і співробітництві. Підпорядкування своє своєї волі і бажань називається покірливістю. Уміння коректувати ( змінювати) свою волю і бажання називається співробітництвом.
Коректувати свої бажання не означає відступатися від них. Це означає узгодити свої бажання і почуття, підкорюючись волі батьків. Підпорядковувавши дитину, батьки ламають її волю. Зломивши волю коня, наїзник робить його покірним, але при цьому тварина в значній мірі втрачає свій вільний дух.
Слухняність у вигляді співробітництва допоможе дітям стати успішними в майбутньому. Вони навчаться і зможуть в потрібний момент від коректувати свої бажання, не відступившись при цьому від своєї головної мети, від виконання своєї мрії. Це і допоможе досягти успіху.
Якщо в дитині виховували покірливість, то, ставши дорослою, вона завжди тільки її проявляє. Такі люди люблять працювати на посадах підлеглих і у них навіть немає бажання досягти більшого успіху в своїй роботі. Достатньо того, що є заробітна плата. Про отримання задоволення від виконуваної роботи і говорити нічого.
Кожному батьку і матері хочеться, щоб їх дитина стала успішною людиною.
Як же схилити дитину до співробітництва?
Багато батьків помітили дуже цікаву закономірність. Діти найчастіше не слухаються батьків у ті моменти, коли батьки дуже втомилися, або поспішають кудись, або дуже стривожені, стурбовані чимось, або засмучені і тому подібне, тобто, коли в серці дорослого немає любові, миру і гармонії. У ті моменти, коли батьки в своєму серці відчувають спокій, мир, любов, думають хороше про свою дитину, дитина найчастіше слухається батьків з першого разу. Коли батьки роздратовані, розгнівані, стривожені, діти теж не спокійні. У найнеочікуваніші моменти вони проявляють гнів і роздратування. Діти відображають почуття і взаємовідносини батьків, як дзеркало. Навіть якщо батьки зовні спокійні, пригнічують роздратування і гнів у середині себе, діти відчувають це і виражають такі ж почуття відкрито або закрито (поганий настрій, зробити який-небудь поганий вчинок).
Тому, якщо дитина поводиться невідповідним чином, не слухається, батькам необхідно звернути увагу на свої почуття і взаємовідносини.
Таким чином, щоб зробити дитину слухняною:
1. Пам’ятайте, що дитина відображає почуття і взаємовідносини своїх батьків;
2. Звертайте увагу на достоїнства дитини;
3. Думайте про достоїнства кожного члена сім’ї, чому хорошому можна у них навчитися;
4. Аналізуйте свої почуття і взаємовідносини;
5. Співробітничайте з дитиною в стані спокою;
6. В стані роздратування і гніву зведіть спілкування з дитиною до мінімуму, доки не заспокоїтеся (у гніві проблему не вирішиш);
7. Візьміть за правило розмовляти з дитиною тільки спокійним тоном голосу.
Категория: Мои статьи | Добавил: sadovnychyi (22.01.2009)
Просмотров: 2421 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2024