Вторник, 21.05.2019, 00:02
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта
Категории каталога
Мои статьи [74]
Наш опрос
любовь существует?
Всего ответов: 20
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
"Круглий Двір"
Главная » Статьи » Мои статьи

Районна сесія

Холодов пропонує інше рішення, сказавши: «Ми розглядали, яким шляхом здійснити цю приватизацію. Єдине рішення, яке задовольнить всі закони, — провести приватизацію через сумський аукціон державної аукціонної компанії, яка створена фондом Держмайна і займається приватизацією майна державного і комунального. Ми нічого не втратимо.» Що слідує? Суть питання залишається та ж: приборкати до рук те, що не належить районній раді.

На прохання міського голови Юрія Бови дати йому слово, Холодов відрубав: «Задати питання не можна. Всі розглядалися до сесії (але сесія була позапланова, без обговорень у комісіях). У депутатів запитань немає». Депутати з подачі голови райради затвердили перелік об’єктів, призначених для приватизації. А за ним швиденько — і порядок приватизації об’єктів спільної власності громад. Знову ж таки на прохання міського голови Юрія Бови та голови с.Білки Ігоря Яценка дати їм слово для виступу, Холодов з характерною для нього безтактністю кинув у зал: «Сидіть мовчки».

Мовчки сидів зал і при розгляді інших питань. Депутати дали згоду на Інтернет-аукціон, відчуження транспортного засобу, пошкодженого в результаті резонансного ДТП, коли в аварії загинув Дудник, водій районного керівника. На запитання депутатів, чому за 4 роки машина не була відновлена, начальник відділу правового забезпечення райради С.Гаврилович відповіла, що ремонт машини коштує стільки ж, скільки її повна вартість.

Потім депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за перший квартал. Ніяких пояснень начальник фінвідділу РДА Н.Зикова не давала, а на запитання депутата І.Колодки про стан виплати зарплати бюджетників, відповіла: «Виплачено повністю». Правда, на додаткове запитання уточнила: «Не повністю — у селах Дерновому та Становій». Чергове прохання Юрія Бови дати можливість виступити чи запитати по бюджету, Е.Холодов знову не задовольнив: «Ви не депутат».

За рішення «Про хід виконання програми розвитку туризму в районі на 2007-2010 роки» проголосували навіть, не заслухавши начальника відділу культури і туризму РДА В.Перетятька.

Зате виникло багато питань у депутатів при розгляді питання «Про участь у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування по темі: «Інноваційний підхід раннього виявлення онкологічних пухлин у жінок фертильного віку для покращення демографічного стану шляхом створення діагностичного кабінету в Тростянецькій ЦРЛ». По цій програмі та ще п’яти, підготовлених на конкурс, доповідав начальник управління економіки РДА І.Рєзнік. Інші п’ять проектів стосувалися покращення послуг дітям-інвалідам, поліпшення музичного виховання дітей, шляхом створення малої філармонії при музшколі, розвитку народної творчості на селі, створення позашкільного соціуму, навіть європейського благоустрою села.

Дискусія розгорнулася коло першого проекту і розпочав її голова комісії з питань молоді, науки, культури, освіти, охорони здоров’я С. Леонтьєв. Вартість проекту, як зазначив доповідач, 385 тисяч гривень, з яких фонд конкурсу виділяє 220 тисяч гривень, решта — з коштів міського бюджету. Цікаво, що з 6 проектів 4 стосується саме цієї комісії, але жоден не був поданий на її розгляд. З цього приводу закономірно висловив своє невдоволення голова комісії. Як сказав Сергій Леонтьєв, фінансуючи проект, треба знати технічні характеристики обладнання, яке планується придбати для діагностичного кабінету. Зауважив при цьому, що такий кабінет у лікарні є — жіноча консультація. Не заглиблюючись у суть питання, доповідач І. Рєзник пояснив:

— Головним у програмі передбачається придбати апарат монограф вартістю 220 тисяч гривень, а ми заклали для нього 250 тисяч. Я не знаю що це таке, але лікарі ЦРЛ, які розробляли цю програму знають, що їм треба.

— За науковими даними медицина відмовилася від нього, — відповів С. Леонтьєв.— Нині є новіше сучасніше діагностичне обладнання. Наша комісія не розглядала цього проекту. Чому не подали?

— Проект ще вчора дороблявся, практично не встигли,— відповів за доповідача голова райради.

Позицію Леонтьєва підтримав депутат Вадим Бушуєв:

— Якщо це не сучасне і не дієве обладнання, то не доцільно викидати гроші на вітер. Нехай спеціалісти дадуть заключення на комісію, що це сучасне і дієве обладнання.

Депутати пропонували відкласти, доробити і потім розглянути його наступного разу. Однак І. Рєзнік наполягав підтримати проект і прийняти рішення. Рятувати становище став голова райради Е. Холодов та його заступник С. Сотников тиском на депутатів. Як виявилося в ході розгляду питання, для «прочитання» даних сучасних приладів в лікарні немає такого спеціаліста і тому з цієї причини в програму заклали морально застарілий монограф. Спеціалістів не готують для роботи на новому обладнанні, а купують його під свій рівень. Це зайвий раз засвідчило професійний рівень тих, хто готує програми, і тих, хто їх затверджує.

Тому цілком закономірним було обурення депутата- медика за фахом Сергія Леонтьєва :

— Мені останнім часом це не подобається. Нам подали на розгляд комісії рішення про виконання бюджету за перший квартал. Саму текстівку з детальною розшифровкою до нього не подали. Те ж саме і з проектом — рішення є, текстівки немає. Тут, вибачте, йде вихолощування роботи депутатів самої районної ради. Ми зібралися, руки підняли. Якщо хтось щось зауважив, тоді ти не спеціаліст. Тоді для чого ми тут збираємося?

Навіть після таких слів колеги депутати залишилися байдужими і проголосували за запропоноване рішення.

Для чого тут збираємося? Риторичне запитання депутата залишилося без відповіді. В черговий раз проголосували — скасували, прийняли рішення, в суть яких не вникали ні раніше, ні тепер, бо довести її до народних обранців автори рішень не вважають за потрібне.

Категория: Мои статьи | Добавил: sadovnychyi (22.05.2009)
Просмотров: 460 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2019